KUCHNIE

Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę mebli kuchennych renomowanego producenta Podłóg i Drzwi Firmy Classen. Oferta kuchni umożliwia stworzenie własnej koncepcji aranżacyjnej, łatwy montaż i szeroki wachlarz kolorystyczny. W ofercie dostępnych jest osiem modeli kuchni w połysku i trzy modele kuchni drewnianych.

Oferta producenta obejmuje jedenaście zestawów mebli kuchennych: Erice, Lukka, Rimini, Pamela Turkus, Pamela Oliwka, Mesyna, Terni, Millano to kuchnie w połysku, kolejne – Kora, Gaja, Rea to kuchnie drewniane. Oferujemy gotowe szafki wiszące i stojące, z których można skomponować kuchnię według indywidualnej koncepcji.

Zarówno szafki wiszące (o głębokości 32 cm), jak i stojące (o głębokości 48 cm) dostępne są w szerokościach 40, 60 i 80 cm. Szafki z powłoką błyszczącą są dostępne zarówno w dekorach jasnych i stonowanych, po odważne kolory, takie jak czerwień i turkus. Moduły drewniane oferujemy w bieli, szarości i naturalnym kolorze sosny.

Kuchnie są przygotowane do samodzielnego montowania. Przeznaczone są zarówno do nowoczesnych wnętrz, w których dominuje prostota i minimalizm, jak również do wnętrz klasycznych, gdzie lepiej sprawdzają się standardowe i tradycyjne rozwiązania. Wysoka jakość mebli kuchennych Classen idzie w parze z bardzo atrakcyjną ceną.